Aktuální stav situace v souvislosti s vývojem počasí

Dobré ráno, milí sousedé,

máme za sebou první den a noc, které jsme zvládli a situaci zatím máme pod kontrolou. Během celé noci jsme monitorovali situaci a zasahovali tam, kde to bylo potřeba.

Velké díky Technické služby města Úvaly, Městská policie Úvaly, SDH Úvaly a úvalští rybáři.

Prosím, pokud nemusíte, nevstupujte do blízkosti vodních toků, do lesů, parků a dalších míst, která by mohla představovat potenciální nebezpečí v souvislosti s již velmi nasyceným terénem, kde hrozí pády stromů a další nebezpečí. V této souvislosti se povodňová komise rozhodla pro uzavření rozhledny.

Vzhledem k situaci bude upravena doba nočního svícení veřejného osvětlení a po městě můžete narazit na pásky zabraňující vstupu na místa, která budou vyhodnocena jako nebezpečná.

Respektujte prosím pokyny složek IZS, které již v průběhu noci zasahovali a jejichž pomoc budeme potřebovat i v následujících hodinách.

V případě potřeby volejte linku 112 nebo 150, případně se obraťte na linku Městská policie Úvaly na čísle 603560008, která je pro Vás k dispozici nepřetržitě 24 hodin denně.

Jsme tu pro Vás,

Obrázek č. 1 ke stažení zde