Cesty v Úvalech – dotace Pošembeří

Projekt řeší vzájemné pěší příp. cyklistické propojení přírodních a historických zajímavostí v Úvalech a přilehlých obcích.

Název projektu – (investiční akce)
„Cesty v Úvalech“
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)
Usenesení Zastupitelstva Z – 0173/012 ze dne 13.12.2012 – schválení souhlasu s podáním žádosti o dotaci ze SZIF z LEADERU prostřednictvím MAS Region Pošembeří, 8.výzva 2013/8, FICHE č.8
Usnesení Rady R – 464/2013 ze dne 18.12.2013 – zajištění akce
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)
Náklady: 499.125,- Kč (vč.DPH),
Dotace činí: 371.250,- Kč
Vlastní prostředky: 127.825,- Kč
Termín dokončení
červenec 2014
Nositel projektu (odbor, osoba)
Odbor životního prostředí a územního rozvoje – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis
Terénní úpravy, dodávka a montáž směrových cedulí, vč.sloupků, výřez náletových dřevin, odstranění pařezů a drobné terénní úpravy polních a lesních cest.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)
Předmětem projektu jsou terénní úpravy, spočívající ve vyřezání náletových dřevin, odstranění pařezů, likvidace veškeré dřevní hmoty a drobné terénní úpravy polních a lesních cest, výsadba stromů, dodávka a montáž směrových cedulí, včetně sloupků a rovněž zhotovení a instalace povinné cedule.
Rozpracovanost
  • 7. 1. 2013 byla podána žádost o dotaci z Programu rozvoje venkova, opatření IV. 1.2. – Realizace místní rozvojové strategie. Název projektu: Cesty v Úvalech.
  • 26.7.2013 schválení žádosti ke spolufinancování z Programu rozvoje venkova.
  • 28.8.2013 podepsána Dohoda o poskytnutí dotace z Programu rozvoje venkova  pod čj. 8446/13.
  • R – 464/2013 schválení vyhlášení výběrového řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu na dodavatele.
  • 3.2.2014 proběhla výzva k podání nabídky.
  • 24.2.2014 proběhlo otevírání a hodnocení nabídek.
  • realizováno společností Masnap s.r.o., dílo předáno
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server
Popis plnění, včetně osazení směrových cedulí zde ke stažení
Popis jednotlivých tras zde ke stažení