Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická – Purkyňova

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce Chodník podél silnice č. II/101 v úseku ul. Klánovická – Purkyňova
Kdy a jak schválen orgány města (snesení) Usnesení R-322/2017 ze dne 8.8.2017
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 3.161.913,20 Kč bez DPH (3.825.914,97 Kč včetně DPH)
Předpokládaný termín Zahájení fyzické realizace projektu: 10/2017
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Předmětná stavba byla umístěna podél silnice č. II/101 v úseku ulic Klánovická – Purkyňova.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba chodníku je situačně vedena za hranou silnice č. II/101 v úseku ulic Klánovická – Purkyňova. Začátek je veden od stávajícího chodníku v ulici Klánovická (v místě autobusové zastávky) a dále podél východní hrany silnice č. II/101 až k mostu přes trať ČD. Zde je provedeno místo pro přecházení na protější stranu silnice, z důvodu umožnění pěšího propojení do lokality V Setých. Za mostem přes trať ČD je chodník veden dále podél východní hrany silnice č. II/101 až k místu vyústění stávající cesty pro pěší – chodníku, který pokračuje šikmo svahem do ulice Purkyňova. Součástí stavby je také místo pro přecházení, které je umístěno v blízkosti přemostění tratě ČD. Realizací stavby byl umožněn pěší přestup obyvatelům čtvrti V Setých a Zálesí do centra města bezpečnou trasou.

Rozpracovanost Stavba ukončena.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)