Covid – školní jídelna – Informace o zajištění náhradního stravování

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu COVID19 u zaměstnance školní jídelny, po dohodě se zřizovatelem a Krajskou hygienickou stanicí jsme nuceni uzavřít od zítřka 11.2.2021 provoz školní jídelny.

Předpokládané datum znovuotevření školní jídelny je 22.2.2021. Datum Vám včas upřesníme.

V tuto chvíli je již zajištěna na zítřejší ráno profesionální dezinfekce kompletních prostor školní jídelny specializovanou společností.

Zajištění stravy pro přihlášené děti bude během uzavření školní jídelny zachováno. Ve čtvrtek bude z organizačních důvodů vydán dětem studený oběd, na další dny jsme dojednali spolupráci s p. Martiňákem a Hospodou na dobrým místě.

Způsob výdeje obědů během uzavření školní jídelny

• Ve čtvrtek 11.2. bude dětem vydán studený oběd u výdejního okénka školní jídelny
  • Od pátku 12.2. do doby otevření školní jídelny budou obědy vydávány v Hospodě na dobrým místě
  • Pro  výdej obědů žákům ZŠ Úvaly bude sloužit vyhrazené výdejní okno (výjimkou budou třídy na prezenční výuce, kterým oběd vyzvednou zaměstnanci školy, a stravovat se budu ve třídě)
  • Obědy se budu vydávat v době 11:00 – 13:00 hod.
  • Vydávat se bude pouze hlavní chod bez polévek
  • Oběd bude vydán dítěti na základě jmenného seznamu dle přihlášených strávníků na strava.cz
  • Přihlášení obědů na další týden bude možné do čtvrtka 11.2. do 13:00 hod na celý nadcházející týden – po tomto datu již změny nebudou možné
  • Přihlašování probíhá jako doposud přes strava.cz
  • Jídelníček uvedený na strava.cz nebude od zítřka platný – nově sestavený jídelníček Vám zašleme dodatečně (systém  strava .cz  bude sloužit pouze pro přihlášení obědů pro děti)
  • Cena obědů se nemění a zůstává stejná i při náhradním stravování z Hospody na dobrým místě.

Mgr. Lukáš Kunc

Ředitel ZŠ Úvaly