Doplnění a obnova veřejného osvětlení v lokalitě Radlická čtvrť

Předmětem projektu je osvětlení místní komunikace – ul. Táboritská, Lipanská a Rokycanova. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Roháčova.
Název projektu – investiční akce Doplnění a obnova veřejného osvětlení v lokalitě Radlická čtvrť

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Schváleno RM    Usnesením č. R – 45/2015 ze dne 27.1.2015

Schváleno RM    Usnesením č. R-437/2015 ze dne 15.9.2015

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) PD – 49.000,- Kč vč. DPH

Stavba – materiál, montáž – 190.270,- Kč vč. DPH

stavební práce – TS

Předpokládaný termín 10-11/2015

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Projektant – Karel Sommer, Projekce elektro

Zhotovitel – Technické služby Český Brod, IČ: 00875180

Stručný popis Předmětem projektu je osvětlení místní komunikace – ul. Táboritská, Lipanská a Rokycanova.  Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Roháčova.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) V ulicích Lipanská, Rokycanova a křižovatka ul. Želivského se nachází uložené podzemní kabelové vedení veřejného osvětlení včetně uloženého uzemnění s vyčnívajícími kabelovými smyčkami či zemnícím páskem v místech s předpokládanou výstavbou stožárů VO.
Rozpracovanost

Stavba ukončena a předána 2.11.2015

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server