Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly

Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly.
Projekt řeší nedostatečnou kapacitu a nevyhovující stav koncové časti přivaděče na území města Úvaly, a nevyhovující stav stávajícího vodojemu Rohožník. Zároveň zahrnuje dobudování přivaděče do jihovýhodní části Úval a výstavbu nového vodojemu Úvaly-jih
Název projektu – investiční akce Dostavba a rekonstrukce vodovodní sítě Úvaly
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Celkové smluvní investiční náklady vč. projektu a TDI: 86 472 tis. Kč bez DPH (103 738 tis. Kč vč. DPH)

Uznatelné náklady: 82 396 tis. Kč Kč bez DPH

Neuznatelné náklady: 4 076 tis. Kč bez DPH

Procento dotace je 85 % z tzv. způsobilých výdajů, reálně cca 74% z celkových nákladů.

Předpokládaný termín 5/2014
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Popis projektu Předmětem projektu je rekonstrukce přivaděče v délce 2 763 m a vodojemu Rohožník 1000 m3. Ze stávajícího vodojemu bude realizován nový přiváděcí řad v délce 4 089 m s propojovacím potrubím, které bude zásobovat nově realizovaný vodojem Úvaly Jih 800 m3. Z vodojemu Úvaly Jih bude veden nový zásobní řad v délce 893 m, který bude napojen do stávající vodovodní sítě. Současně bude realizováno propojení a oddělení stávající sítě s využitím nové AT stanice ve vodojemu Rohožník potrubím v délce 1 189 m a přeložkou v délce 297 m.

Cílem projektu je zásobení stávajících obyvatel města Úvaly pitnou vodou v dostatečné kvalitě a množství, včetně zlepšení tlakových poměrů v síti a zkapacitnění potrubí.

Rozpracovanost Stavba se realizuje.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Žádost o dotaci – rozsah projektu zde ke stažení

– zdůvodnění  zde ke stažení

Souhrnná zpráva zde ke stažení

Situace zde