“III/01214 Úvaly u Prahy, průtah – úsek č.3”

Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského dokončilo stavební práce na akci “III/01214 Úvaly u Prahy, průtah – úsek č.3”.

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce III/01214 Úvaly u Prahy, průtah – úsek 3
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Radou města dne 11.7.2016 usnesením č. R-285/2016
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Předpokládané celkové výdaje na stavební práce:           46.514.505,14 Kč

Předpokládané celkové výdaje města Úvaly:                    8.864.899,37 Kč

Z toho dotace od SFDI                                                           1.862.728,38 Kč

Předpokládaný termín Zahájení fyzické realizace projektu:         08/2016

Ukončení fyzické realizace projektu:       12/ 2017

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Město Úvaly ve spolupráci s Krajskou správou a údržbou silnic Středočeského ukončilo akci “III/01214 Úvaly u Prahy, průtah – úsek č.3”. Součástí těchto prací byla celková rekonstrukce komunikace, kde investorem byl Středočeský kraj a rekonstrukce chodníků, kde investorem bylo město Úvaly.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Rekonstrukce pozemní komunikace III/01214 se realizovalo v úseku ohraničeném ulicí Podhájí a silnicí I/12. Rekonstrukce se zaměřila především na výměnu vozovkového souvrství a obrusných vrstev silnice III/01214, rekonstrukci dvou mostních objektů, rekonstrukci rámového propustku, dále na obnovu přilehlého uličního prostoru (nové a rekonstruované úseky chodníku, vjezdy a vstupy, parkovací zálivy – podélná a kolmá stání, autobusové zastávky, veřejné osvětlení a dešťové kanalizace).
Rozpracovanost Stavba ukončena.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)