Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla

Název projektu – investiční akce Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení rady města R –143./2017 ze dne 4.4.2017

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města

832.440 Kč bez DPH (1.007.252,40 Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín 05/2017 – 07/2017
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Zhotovitel – Jiří Hovorka, IČO: 45113831

Stručný popis Oprava chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba řeší opravu chodníků v ulici U Výmoly, U Kaberny, U Starého koupadla – zhotovení obrubníků, odstranění starého chodníku a položení nové zámkové dlažby. Oprava bude prováděna v koordinaci s opravou povrchu komunikací.
Rozpracovanost Termín 05/2017-07/2017

Stavba byla ukončena a předána 14.7.2017.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Situace ulic