Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech

Na základě ukončení pokládky kabelů nn (akce ČEZ) a rekonstrukce veřejného osvětlení (investor město) v ulici Wolkerova dojde k pokládce nového povrchu chodníku. V rámci stavby budou vyměněny silniční obrubníky a položena zámková dlažba v úseku od ulice Pražská až po ulici náměstí Svobody.Zároveň byl opraven chodník v úseku Pražská po ul. Štefánikova.

Název projektu – investiční akce Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení č.  R-508/2016 ze dne 23.11.2016
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 452.070,- Kč vč. DPH
Předpokládaný termín 12/2016

Z důvodu klimatických podmínek budou stavební práce pokračovat v jarním měsíci 03/2017 – úsek od ul Pražské po ul. Štefánikova (po levé straně)

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Zhotovitel – Zeta Benátky s.r.o.

Stručný popis Oprava chodníku v ulici Wolkerova v Úvalech
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Na základě ukončení pokládky kabelů nn (akce ČEZ) a rekonstrukce veřejného osvětlení (investor město) v ulici Wolkerova dojde k pokládce nového povrchu chodníku. V rámci stavby budou vyměněny silniční obrubníky a položena zámková dlažba v úseku od ulice Pražská až po ulici náměstí Svobody.
Rozpracovanost 12/2016

03/2017 – úsek od ul. Pražská po ul Štefánikova (po levé straně)

31.3.2017 – dokončeny práce

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server