Opravné práce na koridorové trati přiléhající k Úvalům

Vážení občané,

dovolujeme si Vás informovat, že v rámci stavby „Cyklická údržba trati v úseku Praha-Běchovice (mimo) – Poříčany (mimo)“ bude sdružení firem STRABAG Rail a.s. a SWIETELSKY Rail CZ s.r.o. provádět v termínu 17. 7. – 3. 9. 2023 opravné práce na koridorové trati přiléhající k obci. Tyto práce budou za pomoci speciální železniční mechanizace provádět v době schválených nočních výluk na trati, a to v čase od 19:00 do 5:00. Na území Úval to konkrétně bude ve dnech 23. 7. – 31. 7. 2023, 7. 8. – 13. 8. a 28. 8. – 3. 9. 2023. Vzhledem k tomu, že půjde o práce v nočních hodinách, chtěla by se společnost STRABAG Rail a.s.  obyvatelům obce tímto omluvit za dočasný diskomfort způsobený hlukem a nutností pracoviště nasvítit. Tyto vlivy se budou snažit dle dostupných možností minimalizovat, nelze je však bohužel zcela eliminovat.

Jakékoliv bližší dotazy Vám ochotně zodpoví odpovědný zástupce stavby, kterým je Jaroslava Petráčka, tel. 602 144 510

Předem děkujeme, že nezbytná omezení spojená se stavbou přijmete s pochopením.

Ing. Jakub Svoboda předseda představenstva