Prohlášení rady města Úvaly k přepadení Ukrajiny Ruskem

Rada města Úvaly se dnes ráno sešla na mimořádném zasedání a přijala tato usnesení.
  1. Rada města Úvaly vyjadřuje své rozhořčení a odsuzuje ruskou invazi na Ukrajinu.
  2. Rada města Úvaly pověřila starostu města svolat mimořádné jednání úvalského zastupitelstva a doporučuje úvalskému zastupitelstvu schválit dar 100 000 Kč Ukrajině, který by Ukrajina mohla využít pro svoji obranu.
  3. Rada města Úvaly uložila řediteli Technických službě města Úvaly provést základní úpravy objektu č.p. 105, aby jej bylo možné využít pro ubytování případných ukrajinských válečných uprchlíků a nabídnout tyto prostory pro případné využití Ministerstvu vnitra ČR.
Stojíme za Ukrajinou a říkáme hlasité NE ruské agresi!
  • Správná reakce, děkuji, psychopatům se nesmí svět podbízet, bohužel i u nás je pátá kolona bolševiků a tupců co nejsou schopni se poučit z minulosti ❗❗❗