Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře

Název projektu – investiční akce Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení rady města ze dne 11.7.2017 číslo MR-2874-
2017 (bod 23. v zápisu)
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 3.000.000 Kč
Předpokládaný termín 2018
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Rekonstrukce autobusových zastávek a městského mobiliáře
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Zastávky budou rozděleny na 2 části:

1. část se týká autobusových zastávek na náměstí Arnošta z Pardubic, zastávky v ulici Škvorecká a na nádraží. Rekonstrukce autobusových zastávek v 1. části je vázaná na rekonstrukci průtahu III/01214

2. část se týká ostatních autobusových zastávek, konkrétně zastávky v Radlické čtvrti, na Slovanech a v oblasti Horoušánek.

Podoba zastávek – typizovaný mobiliář zastávek, které se skládají z kalené ocelové konstrukce, lavičky z tropického dřeva a polykarbonátového skla – podoba zastávek s reklamním nosičem (panel). Zastávka bude trojdílná, což znamená, že je pro více osob. Součástí mobiliáře musí být mobiliář na kola, přístřešky na kola rozmístěné u nádraží, u pošty, na náměstí Arnošta z Pardubic. Navazovaly by odpadkové koše atd. Součástí budou i nové označníky, které budou mít světelnou tabuli s časy příjezdů a odjezdů jednotlivých linek.

Rozpracovanost Projekt připraven k realizaci
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Standardy autobusových zastávek v Úvalech

Označník