Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, Úvaly

Realizací tohoto projektu byl dokončen dlouhodobý záměr vybudování odpovídajícího sídla městského úřadu v Úvalech nejen pro zaměstnance, ale zejména pro veřejnost.

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce Rekonstrukce městského úřadu čp. 95, náměstí Arnošta z Pardubic, Úvaly
Kdy a jak schválen orgány města (snesení) Usnesení R-252/2017 ze dne 6.6.2017
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 7.381.520,19 Kč bez DPH (8.931.639,43 Kč včetně DPH)
Předpokládaný termín Zahájení fyzické realizace projektu: 08/2017

Dokončení fyzické realizace projektu: 03/2018

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Hlavním účelem tohoto projektu bylo řešení změny užívání stávajícího administrativního objektu na sídlo městského úřadu Úvaly.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stávající objekt byl určený k rekonstrukci. Svou severní stranou je situován do náměstí Arnošta z Pardubic. Jižní strana objektu přilehá do dvorní časti. V budově jsou umístěny kanceláře starosty, místostarosty, vedoucí úřadu, Ekonomického a Správního odboru a podatelny. Samozřejmostí jsou i zasedací a jednací prostory. V budoucnu je uvažováno s propojením čp. 95 jako hlavní budovy s objektem čp. 897 v Riegerově ulici, kde je umístěn stavební úřad, odbor životního prostředí a územního plánování a odbor investic a dopravy.
Rozpracovanost Dne 7.7.2017 byla podepsána smlouva o dílo se zhotovitele stavebních prací se společností  DOMISTAV CZ a.s., sídlem Foerstrova 897, 500 02 Hradec Králové. Dne 3.4.2018 byl objekt zkolaudován.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)