Rekonstrukce objektu č. p. 65 nabízející volnočasové aktivity

Rekonstrukce stavby na multifunkční prostor pro poskytování volnočasových aktivit pro širokou veřejnost: děti, mládež, škola a ostatní občany Úval.
Realizací projektu se zvýší nabídka vyžití a služeb pro obyvatele města.
Název projektu – investiční akce Rekonstrukce objektu č. p. 65 nabízející volnočasové aktivity
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Zastupitelstvo města usnesením č. Z – 040/ 012 schválilo přijetí dotace na realizaci projektu
Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)
Celkové náklady projektu: 24 960 901 Kč včetně DPH
Dotace: 14 625 180 Kč
Spoluúčast města: 10 335 721 Kč
Termín dokončení únor 2014
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Projekt se zabývá rekonstrukcí objektu č. p. 65, budovy, která bude sloužit pro prostor pro tyto činnosti volnočasové aktivity. Projektem vzniknou ve městě Úvaly nové prostory, které budou využívané k uspokojení poptávky občanů města a okolí po aktivitách probíhajících ve volném čase. Cílovou skupinou projektu budou tedy tvořit jak obyvatelé města Úvaly tak obyvatelé žijící v okolí města.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Zdůvodnění potřebnosti projektu

Zrekonstruovaná budova slouží jak veřejnosti (občané města, městský dům dětí a mládeže, základní umělecká škola, spolky a sdružení) tak školní instituci (základní škole). Realizací záměru projektu dojde k rozšíření kapacit a následnému zvýšení docházky na jednotlivé volnočasové aktivity.

V rámci projektu došlo k rekonstrukci objektu č. p 65, vznikla tak tři podlaží, která slouží zájemcům o volnočasové aktivity. Budova je využívána například pro kroužek keramiky, výtvarný kroužek, kroužek techniky kresby, základní malby, dramatika 7-12 let, kroužek cvičení maminek s dětmi do 10 měsíců, šachy, lidová umělecká tvorba, turistika pro mladší a starší účastníky, dramatika začátečníci, křížové vyšívání, výtvarné techniky, flétna, divadlo 12-18, výtvarný kroužek  11-15 let, dramatika MŠ 5-7 let, setkávání seniorů, setkávání místní organizace, spolků a sdružení, pořádání výstav organizovaných základní školou a hudebních kroužků.

Rozpracovanost V současné době je stavba dokončena a zkolaudována.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Fotodokumentace z výstavby zde

Půdorys 1.NP (přízemí) zde ke stažení
Půdorys 2.NP zde ke stažení
Půdorys podkroví zde ke stažení