Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, Alešova

Rekonstrukce stávající soustavy VO v ul. Wolkerova a Alešova

Objekt rekonstrukce VO řeší demontáž stávajícího a výstavbu nového veřejného osvětlení.

Název projektu – investiční akce Rekonstrukce veřejného osvětlení v ulici Wolkerova, Alešova
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) R – 150/2013 dne 10.4.2013
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města – 248.010,- Kč vč. DPH

-z důvodu úspor za zemní práce bude prováděno současně s investicí ČEZ (překládky nadzemního vedení do země)

Předpokládaný termín zahájení prací 09/2016

ukončení parcí 11/2016

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Rekonstrukce stávající soustavy VO v ul. Wolkerova a Alešova

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětem je demontáž stávajícího osvětlení včetně vrchního venkovního napájecího vedení. Výstavba nového veřejného osvětlení včetně osazení nových stožárů a svítidel. Položení napájecích kabelových tras nového veřejného osvětlení.
Rozpracovanost Projektová dokumentace, zpracovatel Eltodo Citelum s.r.o.

Územní rozhodnutí č. K/6755/2014/SU/Bul dne 13.10.2014

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Situace umístění VO