Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek

Název projektu – investiční akce Rekonstrukce veřejného osvětlení v obci Úvaly – lokalita Výpustek
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města – v roce 2018 – I. Etapa, 917.517,- Kč bez DPH (1.110.196,- Kč vč. DPH

-z důvodu úspor za zemní práce bylo prováděno současně s investicí ČEZ (překládky nadzemního vedení do země)

Investice města – v roce 2021 – II. Etapa (ul. Guth-Jarkovského), 329.997,- Kč bez DPH (399.296,- Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín r. 2018 – 2021
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

TSÚ, p.o. Riegerova 12, Úvaly – zhotovitel

Stručný popis Rekonstrukce VO v obci Úvaly – lokalita Výpustek, ulice Šafaříkova, Klostermannova, Dobrovského, Guth-Jarkovského, Tylova, Máchova, Grégrova
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Demontovány budou, až na výjimky svítidla VO ze sloupů společnosti ČEZ a távající stožáry VO včetně patic, výložníků, svítidel a elektrovýzbroje, základy stožárů VO a příslušný napájecí kabel VO mezi těmito stožáry a svítidly.
Rozpracovanost I.     Etapa proběhla v roce 2018

II.    Etapa – ul. Guth-Jarkovského proběhla v roce 2021