Řešení parkování v Husově ulici a na náměstí Arnošta z Pardubic a realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží

Název projektu – investiční akce

Řešení parkování v Husově ulici a na náměstí Arnošta z Pardubic a realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení)
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 510.000 Kč včetně DPH
Předpokládaný termín
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Projekt řeší organizaci parkování v Husově ulici a na náměstí Arnošta z Pardubic a realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Řešení parkování v Husově ulici a na náměstí spočívá v omezení parkování bez poplatku v pracovní dny od 7 do 17 hod. Cílem je vyřešení dostupnosti obchodů a restaurací v této lokalitě pro zákazníky a vytlačení dlouhodobě parkujících vozidel (tj. potlačení funkce záchytného parkování pro nádraží). Současně bude z důvodů bezpečnosti a prevence kolizních situací omezeno stání (parkování) pouze na vyhrazená parkovací místa.

Souběžně s projektem regulace parkování byl zrealizován projekt realizace jednosměrek v okolí úvalského nádraží.

Rozpracovanost Akce zrealizována
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server