Sanace kanalizace Úvaly Horoušánky bezvýkopovou technologií

Název projektu – investiční akce Sanace kanalizace Úvaly Horoušánky bezvýkopovou technologií
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Schváleno RM usnesením č. R – 92a/2014 ze dne 15.12.2014

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 650.242,- Kč vč. DPH

Investice města

Předpokládaný termín 03/2015

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Sanace kanalizace bezvýkopovou  technologií v lokalitě Úvaly Horoušánky
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětem projektu je provedení bezvýkopových lokálních oprav potrubí s profilem DN 200 mm, DN 250 mm a DN 300 mm a zatěsnění odboček kloboukovací jednotkou. Práce budou prováděny i robotem.
Rozpracovanost Zhotovitel: BHM spol. s.r.o. Ondřejova 592/11A, 779 00
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Harmonogram prací