Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech

Název projektu – investiční akce Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) RM usnesením č. R-419/2015 dne 15.9.2015
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)
Předpokládaný termín
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy
Stručný popis Smíšená stezka pro chodce a cyklisty u koupaliště v Úvalech
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětná stavba bude umístěna podél jihozápadní hrany areálu koupaliště. Součástí návrhu je vybudování veřejného osvětlení podél celé navrhované stezky. Navrhovaná stezka bude vytvářet chybějící propojení pro pěší a cyklistickou dopravu mezi částí Hodov a centrem města. Dnes je tato doprava uskutečňována podél silnice č. II/101. Toto stávající propojení je značně dlouhé a vzhledem k intenzitě dopravy a chybějícím chodníkům na silnici č. II/101 nebezpečné.

V začátku úpravy je stezka napojena na stávající asfaltovou komunikaci, která je příjezdem ke koupališti a je napojena na ulici Horova. Napojení je provedeno u hlavního vjezdu (brány) do areálu koupaliště. V konci úpravy je stezka napojena na stávající šotolinovou cestu, která pokračuje kolem ČOV až na stávající asfaltovou komunikaci ulice Čermákova (Hodov).

Rozpracovanost Projektová dokumentace k územnímu řízení
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Situace