Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly

Název projektu – investiční akce „Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly“
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Usnesení rady města č. 47/2018 ze dne 17.5.2018
Hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Celkové náklady: 6.814.693 Kč včetně DPH

Z toho max. výše dotace je 6.282.020,04 Kč od Integrovaného regionálního operačního programu

Termín realizace 05/2019 – 06/2019
Nositel projektu (odbor, osoba) Projektový manažer města, odbor životního prostředí a územního rozvoje, odbor investic a dopravy
Stručný popis Stavební úpravy a vybavení objektu ZŠ Úvaly
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) V rámci této akce byla zrekonstruována učebna fyziky a chemie v základní škole v Úvalech, včetně konektivity celé školy, učebních pomůcek a výukové a okrasné zeleně. Modernizace učebny fyziky a chemie v objektu základní školy v Úvalech zajistí podmínky pro kvalitní výuku vzdělávacích oblastí člověk a příroda a rozvoj přírodovědných kompetencí žáků ZŠ Úvaly. Pořízením nového potřebného vybavení a pořízením moderních výukových pomůcek zajistí materiálové vybavení potřebné pro moderní, interaktivní a zážitkovou výuku v daných předmětech. Realizací stavebních úprav je zajištěn bezbariérový přístup do objektu základní školy a do učebny fyziky a chemie, tím je umožněna sociální integrace na ZŠ Úvaly. Realizace výukové a okrasné zeleně v objektu ZŠ Úvaly zajistí pozitivní vztah žáků základní školy v Úvalech k přírodě a podpoří jejich pozitivní vliv na přírodu a zároveň pozvedne zeleň v areálu školy. Věříme, že tato realizace uvedeného projektu zajistí rovný přístup ke vzdělávání a k získávání klíčových schopností žáků základní školy v Úvalech.
Rozpracovanost Akce ukončena
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …) foto 1

foto 2

foto 3