Stavební úpravy haly č. 3 v areálu Městského úřadu Úvaly – II. etapa

Stávající objekt haly č. 3 se nachází v jihozápadní části areálu MěÚ Úvaly, ul. Riegrova. Po provedení navržených úprav bude objekt haly č. 3 sloužit jako zázemí technických služeb města – VPS. V 1.NP budou umístěny sklady materiálu a úklidová komora. Ve 2.NP je umístěna kancelář.
Název projektu – investiční akce Stavební úpravy haly č. 3 v areálu Městského úřadu Úvaly
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Schváleno Radou města usnesením č. R – 381/2014 ze dne 17.9. 2014
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Celková částka I. + II. etapy 7 889 749 Kč včetně DPH

II. etapa: 3 712 531 Kč včetně DPH

Akce není financována z dotačního programu

Předpokládaný termín Realizace 2/2015 – 01/2016
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Projektant: RVA architekti, s.r.o.

Stručný popis Stavební úpravy haly č. 3 v areálu Městského úřadu Úvaly
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stávající objekt haly č. 3 se nachází v jihozápadní části areálu MěÚ Úvaly, ul. Riegrova. Po provedení navržených úprav bude objekt haly č. 3 sloužit jako zázemí technických služeb města – VPS. V 1.NP budou umístěny sklady materiálu a úklidová komora. Ve 2.NP bude umístěna kancelář, šatnové zázemí muži / ženy vč. příslušného hygienického zázemí (WC, umývárna) a denní místnost. Z důvodu navýšení plošné kapacity je navrženo zastropení části haly a rozšíření stávající vestavby na úrovni 2.NP. Přístup do 2.NP bude z prostoru hlavní haly po novém schodišti. Stavba byla rozdělena na dvě etapy. V I. etapě se provedly nezbytné stavební práce včetně zázemí pro pracovníky, sociálního zařízení apod. II. etapa se zaměří na celkovou rekonstrukci haly.

Rozpracovanost

V současné době jsou ukončeny stavební práce z I. etapy.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Půdorys 1.NP

Půdorys 2.NP