Uklidili jste Úvaly – děkujeme vám! :-)

Uklidili jste Úvaly – děkujeme vám! 🙂

Tento víkend proběhla v našem městě již tradiční jarní akce – Ukliďme Úvaly.

Oficiálně bylo nahlášeno 6 stanovišť (u Mateřské školky Pražská, Slovany, Radlická čtvrť, před vchodem do Základní školy, před plaveckým bazénem Natrix na parkovišti, U Horoušánek, ale uklízeli jste i v různých dalších částech města Úvaly. Zejména podél ulice Pražská, podél silnice Jirenská, V Setých, podél silnice Dobročovická, u Homolky, v lese na Vinici a u rozhledny.

Letos byla zřejmě rekordní účast. Odhadem se vás zúčastnilo přes 220 – občané Úval, děti z Aikida, mladí hasiči, iniciativa Zachraňme Koupaliště, Junák, zástupci města, městského úřadu, Technických služeb atd.

Nasbírali jste cca 110 pytlů odpadů a 10 pneumatik. V neposlední řadě dobrovolníci na uklízecí after party snědli cca 120 buřtů, dvě krabice sušenek a krabici bonbónů 🙂

Všechna stanoviště s odloženými pytli v průběhu tohoto týdne odvezou zaměstnanci našich Technických služeb.

Ještě jednou děkujeme a díky vám je teď našem město a jeho okolí čistší!

Aktuálně není k dispozici žádná anketa