Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace – Barákova ulice

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce Úvaly kanalizace, veřejné osvětlení a komunikace – Barákova ulice
Kdy a jak schválen orgány města (snesení) Usnesení R-396/2015 ze dne 11. 8. 2015
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 2.978.007,87 Kč bez DPH (3.603.389,52 Kč včetně DPH)
Předpokládaný termín Zahájení fyzické realizace projektu: 08/2017

Dokončení fyzické realizace projektu: 12/2017

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Projektová dokumentace řeší rekonstrukci ulice v Barákově ulici, včetně obnovy veřejného osvětlení a odvedení dešťových vod z nově vybudované komunikace.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Vlastní stavba se nachází v zastavěné západní části obce Úvaly v městské části „Úvalák“ v Barákově ulici a v přilehlých křižovatkách s ulicí Žižkovou a ulicí B. Němcové. Nová komunikace je navržena jako místní, obslužná, jednopruhová, obousměrná s výhybnami, včetně víceúčelových pásů. Chodníky jsou navrženy po obou stranách komunikace. Vybudováním nové komunikace se zlepší životní prostředí.
Rozpracovanost Stavba ukončena.
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)