Úvaly uspěly v soutěži Přívětivý úřad 2018

Město Úvaly mělo v roce 2018 nejpřívětivější úřad vůči veřejnosti ve Středočeském kraji a je jedním ze tří nejlepších v celé ČR v rámci obcí s pověřeným úřadem.

Starosta města Petr Borecký a tajemnice městského úřadu Jana Tesařová dnes na Ministerstvu vnitra ČR převzali za město Úvaly ocenění:

– nejpřívětivější městský úřad ve Středočeském kraji
– 2. nejpřívětivější městský úřad v celé ČR

Moc si tohoto ocenění vážíme, protože ocenění “Přívětivý úřad” vychází z úrovně poskytovaných služeb pro veřejnost a otevřeností obecních a městských úřadů vůči občanům a jejich potřebám. Základní hodnotící kategorií je poskytování nadstandardních služeb či běžných služeb v nadstandardní kvalitě.

A za co jsme získali nejvíce kladných hodnocení? Především za rozsah poskytovaných informací, elektronické aplikace na našem webu (technická mapa města, investiční mapa města, rozklikávací rozpočet atd.) a za vstřícný osobní přístup úředníků při řešení potřeb občanů.

Více informací o kritériích soutěže najdete na stránkách www.mvcr.cz.

Vytvořeno: 29. 11. 2018