Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II – realizace

Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v lokalitě K Hájovně I.
Jedná se o umístění 14 ks stožárů se svítidly v celkové délce 690 m. Pro osvětlení budou použity ocelové stožáry výšky 5 m uložené u oplocení se svítidly např. Safír nebo Atos.
Název projektu – investiční akce Úvaly – veřejné osvětlení – lokalita K Hájovně II
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Objednávka č. 224/O/2016 ze dne 22.6.2016

Firma SOMMER PROJEKT s.r.o., Český Brod

zhotovitel – TSÚ p.o., Riegerova 12, Úvaly

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města

Projektové práce: 19.000,- Kč bez DPH (22.990,- Kč vč. DPH)

Realizace: (423.500,- Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín 04/2017 – projektová dokumentace a územní rozhodnutí

10/2017- 12/2017 – realizace – stavební práce

02/2018 – dokončení

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

zhotovitel – TSÚ Úvaly p.o.

Stručný popis Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba řeší rekonstrukci stávající soustavy VO. Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace – ul. Smrková, Borová, Modřínová, Jedlová.

Rozpracovanost Zpracovaná projektová dokumentace (11/2016). Podána žádost o vydání územního rozhodnutí (11/2016).

Projektová dokumentace zpracována, vydáno územní rozhodnutí na stavbu K/14814/2016/SU/Bul.

Stavební práce byly zahájeny od 2.10.2017

Do konce roku 2017 provedena montáž většiny osvětlovacích těles.

R. 2018  provedeno zbývající položení kabelu pro VO v ul. Smrková a instalováno osvětlení.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Situace umístění VO