Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.

Název projektu – investiční akce Úvaly – veřejné osvětlení – ul. Pod tratí

Vzhledem k více než dostatečnému osvětlení ulice od prostoru železniční stanice nebude projekt do doby vzrůstu izolační zeleně realizován.

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Objednávka č. 9/O/2016 ze dne 28.2.2016

Firma SOMMER PROJEKT s.r.o., Český Brod

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města

Projektové práce: 15.000,- Kč bez DPH (18.150,- Kč vč. DPH)

Realizace: předpoklad  cca 145.000,- Kč vč DPH – dle výběrového řízení

Realizace osvětlení se nyní odsouvá z důvodu, že ulice je dostatečně nasvícená od nástupiště českých drah.

Předpokládaný termín 04/2017 – projektová dokumentace a územní rozhodnutí

Územní rozhodnutí vydáno dne 29.5.2017 č.j. K/14813/2016/SU/Bul.

Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly
Stručný popis Předmětem stavby je osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Veřejné osvětlení místní komunikace ul. Pod tratí. Rozvod VO navazuje a bude připojen na stávající rozvod VO v ul. Na Spojce. Jedná se o osazení 5 ks stožárů se svítidly v délce 150 m.
Rozpracovanost Zpracovaná projektová dokumentace (11/2016). Podána žádost o vydání územního rozhodnutí (11/2016).

Územní rozhodnutí vydáno dne 29.5.2017 č.j. K/14813/2016/SU/Bul.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Situace umístění VO