Vítejte v novém školním roce 2021/2022

Je tu 1. září a s ním začíná i nový školní rok. Všichni doufáme a věříme, že jej tentokráte děti absolvují celý a bez lockdownů.

Prvňáčkům přejeme, aby se jim ve škole líbilo, rodičům zase, aby s naší školou měli jen ty nejlepší zkušenosti.

Všem ostatním žákům, žákyním pak přejeme, aby jim další rok na naší základní škole 🏣 přinesl jen hezké zážitky, spoustu nových znalostí a případně nových kamarádů. Rodičům zase ať nový školní rok přinese jen dobré zprávy ze školy a žádné zprávy hororové.

Cca stovka úvalských dětí pak poprvé půjde do školky. I jim přejeme, aby ve školce našly své první kamarády, mnohdy na celý život. A jejich rodičům pak spokojenost s úvalskými školkami.

A máme na všechny prosbu – první den a týden bývají velmi hektické a s hustým provozem. Zvažte prosím 🙏, jestli je opravdu nutné jet až ke škole autem 🚕 a jestli by nebylo lepší jet busem 🚌, na kole 🚲, koloběžce 🛴 a nebo dojít pěšky 🚶‍♂️🚶‍♀️.

Klidně i s prvňáčkem, alespoň se bude učit cestu do školy i ze školy.

‼️ 🙏 Prosím, berte v úvahu i skutečnost, že u mateřské školy Kollárova probíhá rekonstrukce povrchu vozovky (jiný termín bohužel nebylo možné zvolit). Omlouváme se za komplikace, ale opravdu doporučujeme, pokud pojedete autem, abyste zaparkovali dále od školky a došli pěšky.

Naše městská policie 👮👮‍♀️ i bezpečnostní agentura bude jako obvykle hlídat všechny vytížené přechody.

Tak hodně štěstí v novém školním roce.

za radniční tým Petr Borecký, starosta