Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“

Projektový záměr

Název projektu – investiční akce Výstavba chodníku podél ul. Smetanova v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“
Kdy a jak schválen orgány města (snesení)
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investorem bylo SŽDC, s.o. , Dlážděná 1003/7, 110 00 Praha 1
Předpokládaný termín Zahájení fyzické realizace projektu: 03/2018

Dokončení fyzické realizace projektu: 06/2018

Nositel projektu (odbor, osoba) SUDOP Praha a.s.

SŽDC s.o.

Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Stručný popis Výstavba chodníku v ul. Smetanova směrem na nástupiště (směr Praha). Stavba se nachází na stávajícím tělese dráhy v úrovni okolního terénu, který ve směru staničení žel. trati přechází do násypu a současně v souběhu s ul. Smetanova.
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Stavba je napojena v prostoru žel. přejezdu na nově vybudovaný chodník v rámci stavby „Modernizace traťového úseku Praha Běchovice – Úvaly“ přes tento přejezd, končícího u výstupu z podchodu, v místě křižovatky ul. Smetanova a Fügnerova přechodem na stávající chodník v ul. Smetanova. Konec stavby je napojen na nově vybudovanou přístupovou cestu u prodlouženého podchodu pod krajní kolejí ŽST Úvaly.

Včetně výstavby chodníku bude osvětlení a odvedení dešťových vod

Rozpracovanost Akce zkolaudována.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server (studie, PD, zápisy z jednání, …)