Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly – oprava přilehlých ploch

Název projektu – investiční akce

Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly – oprava přilehlých ploch

Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) RM dne 15.12.2014 usnesením č. R-93a/2014

RM dne 11.7.2017 usnesením č. R – 283/2017

Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 752.892,- Kč vč. DPH
Předpokládaný termín červenec 2017
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy

zhotovitel: Jiří Hovorka, IČO: 45113831

Stručný popis Výstavba chodníku v ulici Bulharská, Úvaly – oprava přilehlých ploch
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …)

Návrh je rekonstrukce stávajícího uličního prostoru ulice Bulharská v Úvalech v úseku mezi ulicemi Škvorecká – Rumunská. Jedná se o výstavbu obousměrné obslužné komunikace šířky 5,0 m v celkové délce 203,66 m včetně jednostranného chodníku šířky cca 2,0 m a tří podélných parkovacích stání šířky 2,0 m. Součástí stavby je dále vybudování nezbytného odvodnění pozemní komunikace spočívající ve vybudování dešťové kanalizace vč. tří uličních vpustí. Dále jsou součástí projektové dokumentace sadové úpravy spočívající v ozelenění veřejných ploch.

Rozpracovanost Projektová dokumentace ke stavebnímu povolení včetně stavebního povolení s nabytím právní moci
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server situace