Začala regenerace Nachlingerova parku + kácení u Fabráku

Ode včerejšího dne začaly práce na regeneraci Nachlingerova parku, o které jsme informovali již loni na podzim. První fází prací je kácení stromů, které k tomu byly zahradním architektem města určeny a následný odvoz dřeva, které využijeme k výrobě dřevěných laviček a altánů do městských parků a lesů.
Podrobnější informace o regeneraci Nachlingerova parku naleznete v rubrice investic.
Příští týden ve středu a čtvrtek bude probíhat kácení suchých stromů v okolí Fabráku panem Karbulkou. Opět dřevní hmotu likvidují Technické služby.
Prosíme občany, aby v zájmu vlastní bezpečnosti nevstupovali do prostor omezených páskami, kde jsou práce prováděny.
Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište nebo zavolejte na odbor životního prostředí nebo sem do diskuse, rádi odpovíme.
Renata Stojecová
vedoucí odboru životního prostředí