Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z Pardubic

Celková rekonstrukce objektu čp. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic v obci Úvaly, je členěna do dvou etap rekonstrukce. V první etapě bylo provedeno zateplení obvodového pláště s nejnutnějšími pracemi, které se zateplením souvisejí.

Název projektu – investiční akce Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z Pardubic
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Schváleno Zastupitelstvem města usnesením č. Z – 103/2014 ze dne 25.9. 2014
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí)
Předpokládaný termín Realizace 04/2015 – 09/2015
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Projektant: Inženýrské projekty Praha, s.r.o.

Stručný popis Zateplení objektu čp. 95 nám. Arnošta z Pardubic
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace) Celková rekonstrukce objektu čp. 95 na náměstí Arnošta z Pardubic v obci Úvaly, bude členěna do dvou etap rekonstrukce. V první etapě bude provedeno zateplení obvodového pláště s nejnutnějšími pracemi, které se zateplením souvisejí. Práce, které jsou součástí 1.etapy jsou veškeré stavební práce týkající se celkové obálky budovy, kam spadá i částečně dodatečné zatepleni podlah v interiéru objektu. Ve 2.etapě budou probíhat veškeré stavební práce v interiéru a dokončovací a kompletační práce v exteriéru.
Rozpracovanost

Dne 13.1.2015 byla podepsána smlouva o dílo se zhotovitelem stavby na I. etapu.

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server Pohledy objektu: