Změna jízdních řádu autobusu – uzavřený most přes Jirenský potok

Vážení občané,

o uzavření mostku přes Jirenský potok jsme Vás již informovali ovšem je s tím spojena i změna jízdních řádů.

Ve dnech 26. – 28. července proběhne oprava provizorního mostu na silnici II/101 v obci Jirny. Úplná uzavírka v místě mostu bude mít vliv na linky 343, 344, 353 a 655. Linka 343 bude ve směru z Klánovic zkrácena do zastávky Jirny, Kulturní dům, kde bude ukončena.

Linka 344 bude odkloněna ze zastávky Jirny, Zámek přes zastávku Jirny, Kulturní dům a dále do zastávky Horoušany, U Rybníka odkud již pojede po pravidelné trase do Nových Jiren, kde bude ukončena. V zastávkách v Horoušanech, Horoušánkách a Nových Jirnech bude linka 344 zastavovat v opačných zastávkách – do Prahy tedy bude autobus odjíždět ze zastávek, které v pravidelném provozu slouží ve směru do Horoušan a naopak.

Na lince 353 bude pouze zrušen jeden ranní spoj z Horoušánek na Černý Most, všechny ostatní spoje pojedou dle běžného jízdního řádu.

Linka 655 bude mezi zastávkami Jirny, Kulturní dům a Jirny, Nové Jirny, I vedena po objízdné trase.

Zastávky Jirny a Jirny, Luční budou po dobu opravy mostu zcela zrušeny. V příloze Vám zasílám pro Vaši potřebu výlukové jízdní řády. Od soboty 29. července budou opět platit stávající jízdní řády.