Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech)

Předmětem stavby je stržení ornice, vyhrabání ornice, navezení živičného recyklátu, jeho rozhrnutí a zhutnění.
Název projektu – investiční akce Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech)
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) rada města dne 23.11.2016 Usnesení č. R – 504/2016
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) Investice města

130.000,- Kč bez DPH (157.300,- Kč vč. DPH)

Předpokládaný termín 02/2017
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Zhotovitel – Jiří Hovorka, Hradešín 145, český Brod

Stručný popis Zpevnění stezky Úvaly – Horoušánky (úsek od zasakovacího pásu podél silnice II/101 ke křižovatce ESSA Czech)
Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Předmětem stavby je stržení ornice, vyhrabání ornice, navezení živičného recyklátu jeho rozhrnutí a zhutnění.
Rozpracovanost

Práce ukončeny 10.2.2017

Další dokumenty, přílohy, odkazy na server