Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku Fabrák

Název projektu – investiční akce Výstavba chodníku podél ulice Škvorecká – u rybníku Fabrák včetně veřejného osvětlení
Kdy a jak schválen orgány města (usnesení) Schváleno RM usnesením č. R – 423/2015 dne 15.9.2015
Předpokládaná hodnota investice (finance celkem, vlastní, cizí) 580.000,- Kč vč. DPH

Investice města

Termín dokončení 11/2015
Nositel projektu (odbor, osoba) Odbor investic a dopravy – Riegerova 897, Úvaly

Projektant – Ing. Tomáš Hocke, IČ:  70542881

Zhotovitel – ZETA BENÁTKY s.r.o.

Stručný popis Výstavba chodníku pro pěší podél části ulice Škvorecká, v úseku mezi ulicemi Kladská a Dobročovická. Součástí navrženého řešení je také místní rozšíření stávající vozovky doplněním konstrukčních vrstev.

Podrobný popis (zejména zdůvodnění s ohledem na potřeby města, rozsah projektu, etapizace, …) Navržená výstavba je vyvolána požadavkem města zajistit v maximální míře pěší propojení mezi stávajícím chodníkem v ulici Dobročovická a stávajícím schodištěm, které vede do ulice Bulharská. Jedná se o výstavbu nového chodníku pro pěší šířky 1,5 m a celkové délky cca 64,5 m a realizaci tři míst pro vstup do vozovky.
Rozpracovanost Dokončeno 12/2015
Další dokumenty, přílohy, odkazy na server PD

Technická zpráva

Příčné řezy